BECOME AN ADVERTISER

Advertise with us

Tyrone Ladies Fixtures.

Wednesday 02.04.2014
Team Talk Mag
Club


Wednesday 2nd April 6.45pm
Ladies Under 18 League Grade 1 Round 5
Sperrin Óg V Dromore St Dympna’s
Castlederg St Eugene’s V Glenelly St Joseph’s
St Macartans V Omagh St Enda’s
Ladies Under 18 League Grade 2 Round 5 
Aghyaran St Davogs V Killeeshil St Mary’s
Aodh Ruadh V Clonoe O’Rahilly’s
Ladies Under 18 League Grade 3 Round 5
Drumragh Sarsfields V Edendork St Malachy’s
Cappagh V Clann na Gael
Fintona Na Piarsaigh V Moy Tír na nÓg
Coalisland Fianna V Badoney – 7pm
Ladies Under 18 League Grade 4 Round 5
Kildress Wolfe Tones V Beragh Red Knights
Aghaloo O’Neill’s V Pomeroy Plunketts
Owen Roe O’Neill’s V Strabane Sigersons
Rock St Patrick’s V Urney St Colmcille’s
Thursday 4th April 6.45pm
Ladies Under 14 League Grade 3A Round 1
Cappagh V Stewartstown Harps

Ladies U10 Go Games – Saturday 5th April 10.30am.  Clubs will be emailled with finalised groups and host clubs.

Monday 7th April 6.45pm
Ladies Under 18 League Grade 1 Round 6 
St Macartans V Errigal Ciaran
Carrickmore St Colmcille’s V Dromore St Dympna’s
Omagh St Enda’s V Glenelly St Joseph’s
Sperrin Óg V Castlederg St Eugene’s
Ladies Under 18 League Grade 2 Round 6
Cookstown FrRocks V Galbally Pearses
Ardboe O’Donovan Rossa V Clonoe O’Rahilly’s
Killeeshil St Mary’s V Donaghmore St Patrick’s
Aghyaran St Davogs V Aodh Ruadh
Ladies Under 18 League Grade 3 Round 6
Clann na Gael V Fintona Na Piarsaigh
Drumragh Sarsfields V Cappagh
Badoney V Edendork St Malachy’s
Moy Tír na nÓg V Coalisland Fianna
Ladies Under 18 League Grade 4 Round 6 
Owen Roe O’Neill’s V Urney St Colmcille’s
Kildress Wolfe Tones V Pomeroy Plunketts
Rock St Patrick’s V Aghaloo O’Neill’s
Strabane Sigersons V Beragh Red Knights
Thursday 10th April 6.45pm
Ladies Under 14 League Grade 1 Round 2
Errigal Ciaran V Killeeshil St Mary’s
Carrickmore St Colmcille’s V Castlederg St Eugene’s
Sperrin Óg V Aodh Ruadh
Ladies Under 14 League Grade 2 Round 2
BYE V Glenelly St Joseph’s
Dromore St Dympna’s V Omagh St Enda’s
St Macartans V Cookstown FrRocks
Galbally Pearses V Clonoe O’Rahilly’s
Ladies Under 14 League Grade 3A Round 2 
Stewartstown Harps V BYE
Loughmacrory St Teresa’s V Cappagh
Beragh Red Knights V Donaghmore St Patrick’s
Aghyaran St Davogs V Drumragh Sarsfields
Ladies Under 14 League Grade 3B Round 2
Strabane Sigersons V BYE
Trillick St Macartan’s V Owen Roe O’Neill’s
Badoney V Urney St Colmcille’s
Clann na Gael V Fintona Na Piarsaigh
Ladies Under 14 League Grade 4 Round 2
Pomeroy Plunketts V BYE
Kildress Wolfe Tones V Edendork St Malachy’s
Moortown St Malachy’s V Coalisland Fianna
Ardboe O’Donovan Rossa V Moy Tír na nÓg
Aghaloo O’Neill’s V Rock St Patrick’s

BECOME AN ADVERTISER

Advertise with us